Pravidelné posílání novinek e-mailem - html email včetně náhledů obálek - vhodné pro stručnou informaci
Zaregistrujte se k zasílání informací o nově zadaných titulech do databáze České knihy. Vyplňte emailovou adresu, na kterou si přejete informační email zasílat. Email bude obsahovat základní údaje o nových titulech včetně náhledu obálky. Bude Vám automaticky zaslán každý všední den ráno. V úterý až pátek bude seznam obsahovat tituly zadané předchozí den, v pondělí tituly zadané za předchozí tři dny.

   Registrační formulář pro zasílání stručných novinek s obálkou

 
  Pravidelné posílání novinek e-mailem - textové soubory + zip obálek - vhodné pro import do vlastního informačního systému
Nabízíme Vám pravidelné zasílání souborů s novinkami. Novinky Vám můžeme zasílat buď každý den, nebo jednou týdně (v pondělí). V noci každý den, nebo z neděle na pondělí (při týdenním zasílání) obdržíte e-mail, který bude obsahovat v příloze dva textové soubory a zip soubor s obálkami. První příloha bude obsahovat dávkový soubor s novinkami z minulého dne resp. týdne a druhý s údaji o nakladatelích, kteří v tomto období zadali novinku do databáze. Oba soubory jsou ve formátu CSV s oddělovačem středníkem. Pokud chcete dostávat soubory s oddělovačem svislou čarou, tzv. Pipeline, zaškrtněte příslušné políčko v registračním formuláři.

   Registrační formulář pro zasílání novinek

   Formulář pro změnu údajů.
 
  Dávkové stažení novinek
Z naší databáze si můžete stáhnout soubory s novými knižními tituly z poslední doby. Systém umožňuje stažení informací o zadaných titulech v době od data, které zadáte až k současnému okamžiku. Je možné stáhnout tituly zadané v posledních maximálně 60 dnech, to znamená, že pokud napíšete datum starší 60 dnů, tak se použije maximální možné datum, tj. datum, které bylo před 60-ti dny.
Kromě data máte také možnost zvolit formát souboru (csv nebo txt) a jakým oddělovačem chcete textová pole souboru oddělit. Oddělovač je důležitý pro kompatibilitu s vaším systémem, pokud chcete stažená data následně importovat do své databáze.

  Dávkové stažení novinek


Obálky
Zazipované obálky z poslední doby (po dnech za tento a předešlý měsíc) najdete ke stažení na stránce archiv obálek.
 
  Stažení novinek v PDF formátu
Z podnětu uživatelů jsme zařadili možnost stažení novinek v databázi ve formátu PDF. Můžete si ho vyzkoušet.
Tento pdf export dovoluje stažení novinek až po jejich editaci pověřeným pracovníkem Svazu, tj až když jsou připraveny pro export. Proto v něm nenajdete dnešní novinky.

počet dní

  Stažení novinek v PDF