Výpis tituluISBN 978-80-7491-879-7
Doporučená cena: 239,- Kč
2. vydání
Kepler, Lars
Playground
Druhé, brožované vydání thrilleru Playground.

Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce?

Jasmin Pascalová‑Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na celou minutu a čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, potom je však přivedena k životu. Po probuzení mluví o své zkušenosti z klinické smrti: ocitla se v tajemném přístavním městě, jež představuje přechod mezi životem a smrtí a v němž panuje krutý a nespravedlivý systém. Jasmin je ze svých zážitků zmatená a rozrušená. Co se stalo během těch vzácných vteřin, kdy se jí zastavilo srdce? A jak se jí podařilo překonat nástrahy města a vrátit se do života?

Jasmin se ve Stockholmu léčí z posttraumatického stresového syndromu, opustí armádu a snaží se vést poklidný život. Až do dne, kdy jí vážná dopravní nehoda opět obrátí svět vzhůru nohama. Lékaři v nemocnici operují Jasminina syna, aby mu zachránili život. Během operace mu však musejí na okamžik zastavit srdce.

Nikdo neví, kolik pravdy je na příbězích těch, kteří se navrátili z blízkosti smrti. Ale Jasmin nemůže riskovat. Ví, že si její syn sám neporadí a nevrátí se. Kruté přístavní město plné násilí je nebezpečné místo. A ze všeho nejnebezpečnější je hřiště…
Vydal:
HOST - vydavatelství, s. r. o.
Datum vydání:
5. ledna 2017
TS:
13 - Krásná literatura
Počet stran:
439
Vazba/Typ:
V2 - měkké desky, lepená brožura oříznutá po třech stranách
Čárový kód:
9788074918797
Jazyk knihy:
český
Jazyk originálu:
švédský
Překladatel:
Kloučková, Karolína
Exportovat tento titul:
Poslední úprava:
11. ledna 2017