Spojení: +420 272 660 644
Registrace Přihlásit se


Zapomenuté heslo

Žena bohyně i čarodějka

Tato knížka je o životě, o ženě, o lásce, o touhách a vášních, o životních prožitcích a také o příležitostech a možnostech, které jsme mnohdy my, ženy, nechaly ležet ladem jenom proto, abychom byly dokonalé a stále pro ty druhé připravené. Proč?
Bylo nám to tak předáno?
Možná?
Anebo jsme jen nevěděly, že to může být jinak?
I to je možné.
Ženská síla se probouzí, stále ve více z nás, v ženách i v mužích, a začíná si uvědomovat svou skutečnou podobu. Procitáme, ještě to není naplno. Stále v nás doznívají rady a odkazy našich předků i předkyň a my si jen dovolujeme pomalu otevírat oči a vidět i to, co zatím bylo naším zrakům skryté.
V knížce jsou různé ženské příběhy, odpovědi, náhledy, rozjímání, vhledy a úvahy. Možná i TY, milý čtenáři, bez ohledu na to, zda jsi žena či muž, se můžeš do těchto slov začíst. Je možné, že právě Ty dostaneš odpověď na to, co se i Tobě v životě událo, ať už jsi v těle ženy a náhled jiných žen Ti bude blízký, anebo v těle muže a máš příležitost nahlédnout pod pokličku ženského tvoření i stvoření a zároveň se seznámit s tím ženským archetypem, který se i v Tobě ukrývá a probouzí.
ISBN:978-80-908495-2-5
EAN:9788090849525
Počet stran 200 stran
Datum vydání 9. 5. 2022
Pořadí vydání neurčeno
Vazba kniha, brožovaná vazba
Jazyk český
Autor: Iva Justychová
Nakladatelství Iva Justychová
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace