Spojení: +420 272 660 644
Registrace Přihlásit se


Zapomenuté heslo

Orgány SČKN

Představenstvo SČKN

Předseda  

Martin Vopěnka (Práh)

vopenka@prah.cz
Místopředseda nakladatel   Václav Kadlec (Albatros Media) vaclav.kadlec@albatrosmedia.cz
Místopředseda knihkupec   Jakub Petr (Neoluxor) jakub.petr@luxor.cz
Členové představenstva  

Zdenko Pavelka (Novela bohemica)

Petr Valo (Karolinum)

Daniel Podhradský

Erika Frýbortová (Kosmas)

Alena Radoušová (Kniha Českého ráje)

Milan Trávníček  (Knihy Trávníček)

Iva Pecháčková (Meander)

Tomáš Reichel (Host)

info@novelabohemica.cz

petr.valo@ruk.cuni.cz

dan@dauphin.cz

erika.frybortova@kosmas.cz

a.radousova@seznam.cz

travnicek@czknihy.cz

iva@meander.cz

reichel@hostbrno.cz

 

 

Náhradníci přestavenstva  

 

Roman Sviták (Grada Publishing)

Petr Lovecký (MOBA)

Vít Houška (Volvox Globator)

Antonín Kočí (Euromedia Group)

 

svitak@grada.cz

lovecky@mobaknihy.cz

volvox@mymail.cz

koci.antonin@euromedia.cz

 

Kontrolní komise SČKN

       

Členové Kontrolní komise

 

 

 

 

Martin Bedřich (Portál)

 Stanislav Juhanak (Triton)

Zuzana Steklá (VŠCHT)

bedrich@portal.cz

juhanak@triton-books.cz

zuzana.stekla@vscht.cz

 

Odborné komise SČKN

       
   

 

 
Komise pro Knižní novinky  

Antonín Kočí (předseda)

Jana Marxtová

Marcela Turečková

 
Komise pro projekt Dámeknihu.cz  

Marcela Turečková

Erika Frýbortová

Jakub Petr

Zdenko Pavelka

 
Komise pro data o knižním trhu

 

Martin Vopěnka 

Marcela Turečková

Ivo Magera

Erika Frýbortová 

Hana Žáková

 
Knihkupecká komise  

Alena Radoušová (předsedkyně)

Jakub Petr

Milan Trávníček

Pavel Kopp

Jitka Faltysová

Oldřich Rys

Monika Dušková

Marie Pešková

Lenka Greň

Jan Bíca

Iva Pecháčková

Ivana Měkotová

 
Komise pro dětskou knihu  

Ivana Pecháčková (předsedkyně)

Martin Vopěnka

Jitka Řeháková

Barbora Čermáková

Hana Vildová

Petr Eliáš

Kristina Bílá

Jana Chalupová

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace