Spojení: +420 227 018 335
Registrace Přihlásit se


Zapomenuté heslo

Souhlas se zpracováním osobních údajů

text souhlasu

Těší nás Váš zájem o novinky ze světa literatury. Dovolte nám, abychom Vás seznámili se zpracováním Vašich osobních údajů z naší strany.

Svaz českých knihkupců a nakladatelů, zapsaný spolek, IČO: 47610492, se sídlem Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5 - Smíchov (dále jen „SČKN“), zpracovává Vaši e-mailovou adresu poskytnutou z Vaší strany výhradně za účelem zasílání Vámi zvolených informací, tedy přehledu knižních novinek, žebříčku a/nebo nového čísla časopisu Knižní novinky, a to na základě Vašeho souhlasu.

Zpracovatelem je společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA s.r.o., IČO: 06080618, která spravuje webové stránky SČKN a poskytuje hostingové služby.

Vaše e-mailová adresa bude uložena do odvolání Vašeho souhlasu, nejvýše však po dobu šesti let, před jejímž vypršením Vás budeme kontaktovat s dotazem, zda si přejete nadále přijímat zvolené informace z naší strany. Máte právo na přístup k osobním údajům (e-mailové adrese), právo na opravu nepřesných osobních údajů nebo výmaz, v určitých případech též právo na omezení zpracování a případně, budete-li mít o zpracování svých osobních údajů jakékoliv pochybnosti, právo obrátit se na nás s dotazem, podat na některý z našich kontaktů stížnost, nebo se obrátit na dozorový úřad - Úřad pro ochranu osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním zvolených informací (a tedy k uložení Vaší e-mailové adresy pro tento účel z naší strany) můžete kdykoliv odvolat e-mailem zaslaným na adresu sckn@sckn.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace