Spojení: +420 272 660 644
Registrace Přihlásit se


Zapomenuté heslo

Barvobraní

Napadlo by vás spojení červené barvy s lyžováním ve Špindlerově Mlýně? Co říkáte na niterné tango v oparu modrého dýmu, dovolenou na pláži s růžovým pískem nebo na příběh o geniální malířce nadané černou magií? A věděli jste, že duše může být žlutá a posedlost zelenou stravou dokáže zhatit svatební plány? Že malou holku zachrání před hádkami rodičů oranžový tygr a když čáp ztratí čepičku, má barvičku bílou? A už jste někdy slyšeli, že křížová cesta k sebepoznání je zabarvená do fialova a šlápnutí do hnědého psího exkrementu může znamenat šťastný den?
Barvobraní je výběr veselých, smutných, dojemných, v každém případě originálních příběhů. Tak co, kterou barvou začnete?

Autorky věnují výtěžek z prodeje této knihy rodinám žijícím v azylových domech. Přály by si, aby i děti ze znevýhodněných rodin měly možnost objevovat barevný svět, mohly si hrát se stavebnicemi a nakreslit křídami nebo pastelkami svou první duhu.
Povídky © Adamcová Šárka, Biskupová Jarmila, Czastková Klára, Čtyroká Marie, Gabrielová Jana, Kolářová Petra, Kubíčková Helena, Mikulová Michaela,
Nekuda René, Švarcová Zorka
Ilustrace © Kolářová Emily Malvína, Neuhortová Justýna,
Pavlovská Barbara Viktorie, Varyšová Barbora, Zábojová Radka
ISBN:978-80-87836-30-9
EAN:9788087836309
Počet stran 360 stran
Datum vydání 21. 11. 2022
Pořadí vydání neurčeno
Vazba kniha, vazba není určena
Jazyk český
Autor: kol.
Nakladatelství U Veverky
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace