Spojení: +420 272 660 644
Registrace Přihlásit se


Zapomenuté heslo

Jak jsme zaplatili za dvě nohyRozhovory s lékaři, fyzioterapeuty a biology o lidském těle, hlavně o kostrči a svalstvu pánevního dna

Jak jsme zaplatili za chůzi po dvou? Mimo jiné zdravotními potížemi, které plynou z přetížení svalstva pánevního dna, upínajícího se na kostrč. Zvýšené napětí tohoto svalstva bývá nejen častou příčinou bolestí zad, kloubů a hlavy, ale i mnoha dalších zdravotních problémů, např. gynekologických a urologických. Jak mohou takové problémy vzniknout a jak je léčit, to vysvětlují odborníci v rozhovorech, propojených osobními zkušenostmi autorky se syndromem kostrče a pánevního dna.

Zpovídáni jsou: Tomáš Bednář, Jaroslav Brůžek, Miloš Grim, Štěpán Haškovec, Ivan Horáček, Zuzana Krchová, Ivan M. Malbohan, Ivana Novotná, Josef Pekárek, Michaela Prokešová, Jan Pyrih, Karel Saur, František Ťupa, Stanislav Vybíral.

„Jasný a výstižný vhled do evoluce člověka. Zároveň názorná ukázka, na jakých základech stojí funkční myšlení ve fyzioterapii a celém rehabilitačním lékařství.“ (Tomáš Dvořák, fyzioterapeut)
ISBN:978-80-7530-250-2
EAN:9788075302502
Počet stran 132 stran
Datum vydání 14. 9. 2020
Pořadí vydání neurčeno
Vazba kniha, brožovaná vazba
Jazyk český
Autor: Zuzana Pechová
Nakladatelství Malvern
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace