Spojení: +420 272 660 644
Registrace Přihlásit se


Zapomenuté heslo

Ráno bylo stejný

Autobiografie folkového barda Pavla Žalmana Lohonky je koncipována netradičně – beletristicky, v povídkové formě. Uvádí ji následujícími slovy:
Narodil jsem se po válce v malé jihočeské vsi a vypadalo to, že mě nečeká žádná výjimečná budoucnost. Když jsem byl kluk, nikdy bych se nenadál, že ke mně osud bude jednou tak štědrý. Že mi pánbůh sešle spoustu písniček, které budu smět hrát a které si lidi se mnou budou zpívat. Že odehraju tisíce koncertů a ani k stáru nebudu muset odejít do muzikantského důchodu. Ale o to v téhle knize nejde...
Snažil jsem se vzpomínat na zdánlivě všední věci – a pokud možno tak, aby to bavilo mě i vás. Proto jsem své vzpomínky poskládal – někdy úhledně, jindy snad trochu neučesaně – do deseti povídek. Nečekejte „veselé historky“, které jsem prožil s muzikou a s lidmi kolem ní, nečekejte ani vzletné memoáry písničkáře naplněné životními moudry. Zkuste se mým životem pročíst jako obyčejným příběhem, který má často neobyčejná rozuzlení. Možná v něm najdete sami sebe.
ISBN:978-80-87423-89-9
EAN:9788087423899
Počet stran 192 stran
Datum vydání 18. 9. 2019
Pořadí vydání neurčeno
Vazba kniha, vázaná vazba
Jazyk český
Autor: Jan Hlaváč
Autor: Pavel Žalman Lohonka
Nakladatelství Daranus
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace