Spojení: +420 272 660 644
Registrace Přihlásit se


Zapomenuté heslo

Rozšířená rodinadle vlastní volby

Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velkých životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti.
K tomu, abyste vychovali šťastné a zdravé dítě, potřebujete více jak tři dospělé. Pokud už jste na to taky přišli a je vás míň než tři, neváhejte ani minutu a sáhněte po této útlé brožurce.
Přečtete ji za odpoledne. A pokud vás chytne za srdce, změní vám život. Na tuty. Především pokud patříte mezi rodiče, pro které je péče o děti (vození do/ze školy či na kroužky nebo jejich hlídání) občas nad hlavu. V knížce najdete vysvětlení, proč je toho někdy příliš a také, že vychovávat děti ve dvou (či dokonce v jednom - model "samoživitel") je pro děti i pro rodiče extrémně nezdravé a historicky vlastně zcela ojedinělé. Kniha vám ukáže proč a jak vybudovat tzv. rozšířenou rodinu, tj. jak se o výchovu podělit s lidmi okolo vás, s přáteli, s dalšími rodiči, se sousedy. Něco, co se pro mnohé lidi zdá dnes nepředstavitelné, tak po přečtení Rozšířené rodiny může být velmi snadné.
ISBN:978-80-270-6294-2
EAN:9788027062942
Počet stran 114 stran
Datum vydání 21. 10. 2019
Pořadí vydání neurčeno
Vazba kniha, brožovaná vazba
Jazyk český
Autor: Petr Jasinski
Nakladatelství Rodina v klidu
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace