Spojení: +420 272 660 644
Registrace Přihlásit se


Zapomenuté heslo

Báječná cesta Hadži-ki

Tato kniha je určena především příznivcům esoteriky a duchovních nauk.
Obsahuje nové pohledy na duchovní vztahy, popisuje cestu duchovního rozvoje a její nutné předpoklady. Autoři jsou duchovními dvojčaty, kteří se setkali, aby vytvořili novou energii, kterou nazvali HADŽI-KI. Je to energie harmonie a klidu, léčivá energie lásky.
Cesta Hadži-ki (jak byla autory nazvána) je možnou variantou osobního duchovního růstu, vytvořenou na základě osobních zkušeností.
Přitom vychází z českých podmínek a je do ní zakomponováno to nejlepší z nejrůznějších technik (v neposlední řadě Reiki), které se k autorům spontánně dostaly.
Cesta Hadži-ki přináší nadhled díky prožitku, rozvíjí skryté schopnosti a vnitřní klid. Součástí postupu je především práce na sobě - fyzickém i duševním zdraví. Cesta Hadži-ki se plně rozvine při postupu ve dvojici se svým partnerem.
Můžete však postupovat i s jinou spřízněnou duší, případně se propojit se stromem, nerostem, a mentálně tak vytvořit potřebné energetické pole. Plného rozvinutí je však dosaženo při energetickém propojení na vesmírnou energii.
ISBN:978-80-7336-201-0
EAN:9788073362010
Počet stran 170 stran
Vazba kniha, brožovaná vazba
Jazyk český
Autor: Miroslav Hadaš

K dostání u následujících knihkupců:

Internetové obchody

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace