Spojení: +420 272 660 644
Registrace Přihlásit se


Zapomenuté heslo

Čas vos

Pomsta, nebo odpuštění? Román o moci minulosti a síle květin.

Bára a Ptáčník. Dva lidé, jejichž cesty se protnuly dávno předtím, než se ti dva potkali. Bára je přesvědčená, že její život by byl mnohem šťastnější, kdyby do něj před lety kdosi nezasáhl a nezměnil jeho směr. Minulost už sice nevrátí, ale může se pokusit přepsat ji v paměti lidí. A taky přemýšlí o pomstě. Zatím však vyčkává, zabydluje se v novém domově a sází květiny.
Ptáčník se na rozdíl od ní s minulostí naučil žít. Necítí se ukřivděný, nevadí mu, že ho lidé považují za podivína, ani ho netíží osamělost. K životu mu stačí svoboda, les a pozorování ptáků. Nebo snad ne?

Nový román Aleny Mornštajnové má vše, co její knihy činí tolik oblíbenými: hluboký příběh a uvěřitelné hrdiny, kteří si navzdory osudu krok za krokem vyšlapávají pěšinku ke šťastnějšímu životu.

Mornštajnová umí perfektně najít téma, které vás zasáhne, vystihnout postavy a čtenáře lapit do zápletek a vztahů postav, které od začátku příběhu umně dávkuje.
- Michaela Kučerová o románu Les v domě, Vlasta

Kdybych to měla shrnout jednou větou, řekla bych, že to je román o cestě k obyčejnému lidskému štěstí. Protože život nedá nikomu nic zadarmo a být šťastný nebo spíš spokojený, což je pro mě synonymum, dá prostě velkou práci.
- Alena Mornštajnová, autorka
ISBN:978-80-275-2902-5
EAN:9788027529025
Doporučená cena:329 Kč
Počet stran 317 stran
Datum vydání 01. 04. 2026
Pořadí vydání 2.
Rozměr 125x194 mm
Vazba kniha, brožovaná vazba
Jazyk český
Autor: Alena Mornštajnová
Nakladatelství Host-vydavatelství s.r.o.
Tématická skupina 13 - Krásná literatura
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace