Spojení: +420 272 660 644
Registrace Přihlásit se


Zapomenuté heslo

150 Best New House Ideas

Každá nová inspirace jak si navrhnout, postavit a vyzdobit domov je vždycky neocenitelná jak pro architekty, designéry, tak i pro vlastníky bydlení samotné. Tato kniha nabízí kolekci obytných prostor z celého světa, od obrovských sídel po letní chaty, od ultra moderních po trvale udržitelné domy, které byly navrženy předními mezinárodními architekty a designéry. Všichni nasměrovali své úsilí k tomu, aby docílili praktického, inovativního a velmi působivého řešení bydlení s ohledem na specifické potřeby svých klientů a s respektem k jejich vkusu. Tato publikace přináší různorodé trendy bytového designu a poskytuje bohatý zdroj inspirace pro ty, kteří se aktivně pohybují ve světě designu a také pro ty, kteří si jen nechtějí nechat ujet vlak s tím nejnovějším, co současná bytová architektura nabízí. Text je v angličtině.

From expansive mansions to summer cottages, from ultra modern to environmentally friendly "green" homes, 150 Best New House Ideas is a comprehensive handbook showcasing the best new ideas in single-family home design. Featuring an extensive collection of full-color photographs, this book provides an in-depth review of exemplary house designs created by internationally renowned architects and designers who have achieved practical, innovative, and stunning solutions adapted to the specific needs and tastes of their clients.

An essential design reference, 150 Best New House covers the diversity of current trends in home design and provides an inspirational source of ideas for the homeowner, designer, interior decorator, and architect.
ISBN:978-0-06-153792-9
EAN:9780061537929
Počet stran 600 stran
Datum vydání 9. 12. 2008
Vazba kniha, vázaná vazba
Jazyk anglický
Autor: Bridget Vranckx
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace